Нещодавні гучні затримання чиновників нагадали українцям наболілу проблему. "Телеграф" розібрався в темі і з'ясував, на які нюанси роботи МСЕК частіше всього жаліються військові та цивільні.Військовий медик Гліб Бітюков зауважує, що засідання часто призначають за кілька місяців: "Вигідна стратегія. Не всі доживуть до призначених дат".
Військова Аліна Сарнацька каже: "Найгірше не те, що МСЕК відкупає від служби людей за гроші. А те, що МСЕК не звільняє справжніх хворих без грошей".
Правники звертають увагу на відсутність повної інформації про алгоритми проходження комісії, - виявляється, військові її частіше отримують від побратимів, ніж уповноважених органів. Збір документів – теж завдання "з зірочкою", бо вимоги щодо переліку можуть відрізнятися від комісії до комісії.
Також складністю на сьогодні є те, що МСЕК як цивільний заклад спирається при ухваленні рішень на висновки військово-лікарських комісій. І якщо діагноз у такому документі буде неповним чи неправильним, то змінити його на рівні МСЕК неможливо, необхідно повторно звертатися до ВЛК.
Крім того, жаліються українці і на недбалість, некомпетентність, хамство з боку представників МСЕК.
Детальніше - https://t1p.de/r0f9w
Немає коментарів:
Дописати коментар